Методика навчання інформатики. Частина 1. Загальна методика навчання інформатики

Разное

У посібнику висвітлюються загальні питання теорії і методики навчання інформатики в середній загальноосвітній школі Розкриваються цілі, принципи відбору змісту і методів навчання предмета, дані конкретні рекомендації щодо організації його базового курсу.
Призначається учителям загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник стане у нагоді також студентам вищих навчальних закладів, які вивчають систематичний курс методики навчання інформатики, аспірантам, усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі.
Методика навчання інформатики. Інформатика в школі як навчальний предмет.
Принципи і методи навчання інформатики.
Засоби і форми навчання інформатики.
Психолого-дидактичні основи навчання інформатики.

Уривки з журналу "Наша школа" № 4 / 2013

Алгебра 10 клас

Це дворівневий підручник, який містить загальний матеріал та додатковий матеріал для класів фізико-математичного профілю