Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання

УДК 796.032.2(031)
ББК 75.4я 2
Б 90
М. М. Булатова
Енциклопедія олімпійського спорту
в запитаннях і відповідях
друге видання
Міжнародний олімпійський комітет
Національний олімпійський комітет України
М. М. Булатова
Б 90 Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях і відповідях. Друге видання. — К.: Олімпійська література,
2011. — 400 с.: іл.
ISBN 978-966-8708-14-5
Енциклопедія пропонує здійснити екскурс у витоки зародження олімпійського руху, головні віхи його
розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.
Книга складається із п’яти частин. Частина І містить широкий довідковий матеріал з історії Олімпійських
ігор Стародавньої Греції. У частині ІІ висвітлені питання відродження Олімпійських ігор, створення Міжнародного
олімпійського комітету і роль у цьому П’єра де Кубертена. Надана характеристика діяльності восьми президентів
Міжнародного олімпійського комітету. У частині ІІІ представлено інформацію про олімпійські символи та церемонії,
структуру Міжнародної олімпійської системи. Частина ІV присвячена олімпійським видам спорту, видатним
спортсменам — чемпіонам Олімпійських ігор. Частина V містить інформацію про участь українських спортсменів
у Міжнародному олімпійському русі.
Для дітей та молоді, фахівців галузі фізичного виховання і спорту та освіти, широкого загалу читачів, які
цікавляться історією і сьогоденням олімпійського руху.
ISBN 978-966-8708-14-5 © Булатова М. М.

Методика навчання інформатики. Частина 2. Методика навчання інформаційних технологій

У посібнику висвітлюються загальні питання теорії і методики навчання інформатики в середній загальноосвітній школі. Розкриваються цілі, принципи відбору змісту і методів навчання предмета, дані конкретні рекомендації щодо організації його базового курсу. Призначається учителям загальноосвітніх навчальних закладів. Посібник стане у нагоді також студентам вищих навчальних закладів, які вивчають систематичний курс методики навчання інформатики, аспірантам, усім, хто цікавиться організацією і перспективами навчання інформатики у школі. Методика формування поняття інформації. Методика вивчення поняття інформаційної системи. Методика вивчення операційної системи. Робота з дисками. Прикладне програмне забезпечення загального призначення.

ИСТОРИЯ ГРУЗИИ

Сочинение известного грузинского историка и государственного деятеля XVII века Парсадана Горгиджанидзе «История Грузии» является ценным источником для изучения истории как Грузии, так и стран Закавказья, Ирана и Турции.

Інформатика 9 клас

Підручник має особливості: для кожного уроку виділено окрему тему. Зміст теми викладено у відповідях на запитання, з переліком яких можна ознайомитися на початку теми. Крім того, у підручнику містяться практичні та лабораторні роботи, які мають виконуватися на комп’ютері, а результати зберігатися в спеціальній структурі папок. Кожний урок складається з основного та додаткового матеріалу («Поглиблюємо знання»), що поділяється на теоретичну та практичну частини: «Вивчаємо» та «Діємо». Радимо вам спочатку ознайомитися з теорією («Вивчаємо»), а потім послідовно, крок за кроком, виконувати запропоновані вправи («Діємо») на основі файлів-заготовок, що містяться на компакт-диску до підручника.